Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, м-т Евксиноград
155 000 €
303 153.65 лв.

(1 802 €, 3 524.41 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 8:35 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 195 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
3-ти от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Код оферта :4502

Имоти Триумф Ви представя 3-стаен апартамент в м-т Евксиноград локация, която продава сама.
📍 Евксиноград тишина, зеленина и морски въздух, на минути от плажа.

📐 86 кв.м жилищна площ.

🏷️ Просторен 3-стаен с функционално разпределение: дневна с кухня, 2 спални, баня с тоалет, тераса.

🏢 Етаж: 3 от 3.

🌊 Бонус: достъп до покривна тераса с морска панорама, барбекю и кухня.

🚗 Паркомясто към всеки апартамент (отделно). 25000евро

Имотът е по БДС, с възможност за довършване до ключ.

✔ Разполагаме и с други 3-стайни апартаменти в сградата.

✔ Перфектен за живеене, ваканция или инвестиция.

✔ Бърз достъп до центъра и курортите.

✔ Спокойствие + престиж = Евксиноград.

Тук не купуваш просто апартамент. Купуваш начин на живот.

📞 За повече информация и огледи: Найден Миланов 0893 477 699

Имоти Триумф Вашият доверен партньор в недвижимите имоти.

Купете този имот с нас, докато другите още търсят! ✅
Особености
Тухла
С паркинг
Видео наблюдение
Саниран
За контакт:
0893477699
Брокер:
Найден Миланов
0893477699
Офис: гр. Варна, ул. Сирма Войвода 3 А
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ТРИУМФ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0892702793
ТРИУМФ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
triumphimoti.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, Ул.Сирма Войвода 3 А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, м-т Евксиноград
Обява: 1c177735455334477

155 000 €
303 153.65 лв.
История на цената
(1 802 €, 3 524.41 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, м-т Евксиноград

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност